гинекология
  • *

Уважаемые посетители!

Құрметті  келушілер!

Мен Сіздерді «Саран қаласының орталық ауруханасы» коммуналдық  мемлекеттік кәсіпорнының  сайтында көргеніме қуаныштымын. Әр адамның тыныш және игілікті өмірі негіздерінің бірі- оның және жақындарының денсаулығы болып табылады. Өзін жақсы сезіну, толыққанды өмір сүруге, мамандықта немесе шығармашылықта өз әлеуетін сәтті жүзеге асыруға мүмкіндік беретіні белгілі.

«Саран қаласының орталық ауруханасы» КМК ұжымының  көп жылдар бойғы жұмысы  өз пациенттерінің әл-қуатын қамтамасыз етуге бағытталған. Үлкен кәсіби тәжірибесі бар, жұмысқа креативті қарайтын біздің аурухана мамандары әрбір пациентке жеке көзқарас таныта отырып, тіркелген халықтың профилактикасын, диагностикасын және емін жүзеге асырады.

«Саран қаласының орталық ауруханасы» КМК сайтына қощ келдіңіздер! Мұнда Сіз біздің жұмысымыз туралы үнемі ақпарат аласыз. Біздің сайтта өзіне пайдалы ақпаратты кез келген келуші таба алады деп үміттенеміз.

Біз Сіздің денсаулығыңызға қамқорлық жасауға қуаныштымыз!

«Саран қаласының орталық ауруханасы» КМК негізгі корпусы Саранская көшесі, 28 мекенжайында орналасқан. Ауруханада мол тәжірибелі, білікті дәрігерлер жұмыс істейді. Аурухана жұмысының негізгі бағыты медициналық қызмет көрсету деңгейі мен сапасын жүйелі түрде арттыру болып табылады.

Қазіргі уақытта «Саран қаласының орталық ауруханасы» КМК құрамында 71 төсектік стационар, 33 төсектік күндізгі стационар және ауысымда 388 келушіге арналған емхана, білікті кадрлары бар және персонал жұмысы үшін, сондай-ақ Саран қаласының тұрғындары мен қонақтарына медициналық көмек көрсету үшін тамаша жағдайлар жасалған.

Қызмет көрсетілетін тұрғындардың саны – 52059. Аурухананың жұмыс тәртібі сағат 8.00-ден 20.00-ге дейін, сенбі күні – сағат 9.00-ден 15.00-ге дейін.

Аурухана жұмысындағы басым бағыттар:

• Фертильдік жастағы әйелдердің денсаулығын нығайту;
  • Жүрек-қан тамыр ауруларының алдын алу;
  • Қант диабетінің алдын алу;
  • Онкологиялық аурулардың алдын алу;
  • АИВ-инфекциясының, туберкулездің және жыныс жолдарымен берілетін аурулардың алдын алу;
  • Санитарлық ағарту және салауатты өмір салтын насихаттау;
  • Ана мен баланың өмірін қорғау;
  • Науқастарды медициналық оңалту болып табылады.

Миссиямыз – Қазақстан Республикасының орнықты  әлеуметтік- демографиялық дамуын қамтамасыз ету үшін азаматтардың денсаулығын тұрақты жақсартуға бағытталған тіркелген тұрғындарға қолжетімді сапалы медициналық көмек көрсету.  Пайымдауымыз – қолжетімділікті және экономикалық тиімділікті бір мезгілде жоғарылата отырып, сапалы медициналық қызмет көрсетуді қамтамасыз ететін медициналық қызметтер көрсетудің тиімді жүйесін қалыптастыру.

Құрметпен, «Саран қаласының орталық ауруханасы» КМК директоры Иван Евгеньевич Ермолаев.

Я рад приветствовать Вас на сайте коммунального государственного предприятия «Центральная больница города Сарани». Одной из основ спокойной и благополучной жизни каждого человека является его здоровье и здоровье его близких. Общеизвестно, что хорошее самочувствие дает возможность жить полной жизнью, успешно реализовывать свой потенциал в профессии или творчестве. Работа коллектива КГП «Центральная больница города Сарани» ении многих лет направлена на она протяжбеспечение благополучия своих пациентов. Специалисты нашей больницы с большим профессиональным опытом, креативным отношением к работе осуществляют профилактику, диагностику и лечение прикрепленного населения, проявляя индивидуальный подход к каждому пациенту. Добро пожаловать на сайт КГП «Центральная больница города Сарани». Здесь вы будете регулярно получать информацию о нашей работе. Надеемся, что полезную для себя информацию на нашем сайте найдет для себя любой его посетитель.

Мы рады заботиться о Вашем здоровье!

Основной корпус КГП «Центральная больница города Сарани» расположен по улице Саранская 28. В больнице работают квалифицированные врачи, имеющие, значительный стаж и опыт работы. Основным направлением в работе больницы является последовательное повышение уровня и качества медицинского обслуживания.

В настоящее время КГП «Центральная больница города Сарани» в своем составе имеет стационар на 71 койку, 33 койки дневного стационара и поликлинику на 388 посещений в смену, с квалифицированными кадрами и прекрасно созданными условиями для работы персонала, а также оказания медицинской помощи жителям и гостям города Сарани.

Численность обслуживаемого населения составляет - 52059 . Режим работы больницы с 8.00 до 20.00 часов, в субботу - с 9.00 до 15.00 часов.

Приоритетными направлениями в работе больницы являются:

• Укрепление здоровья женщин фертильного возраста;
  • Профилактика болезней сердечно-сосудистой системы;
  • Профилактика сахарного диабета;
  • Профилактика онкологических заболеваний;
  • Профилактика ВИЧ-инфекции, туберкулеза и заболеваний, передающихся половым путем;
  • Санитарное просвещение и пропаганда здорового образа жизни;
  • Охрана здоровья матери и ребенка;
  • Медицинская реабилитация больных.

Миссия - Оказание доступной качественной медицинской помощи прикрепленному населению, направленное на постоянное улучшение здоровья граждан для обеспечения устойчивого социально-демографического развития Республики Казахстан.

Видение - формирование эффективной системы оказания медицинских услуг, обеспечивающей качественное медицинское обслуживание с одновременным повышением доступности и экономической рентабельности.

С уважением, директор КГП «Центральная больница города Сарани»  Ермолаев Иван Евгеньевич

График приёма граждан города Сарани и поселка Актас руководителем ЦБ г. Сарани
Четверг 16:00 до 17:00.

КГП НА ПХВ "БОЛЬНИЦА ГОРОДА САРАНИ" - Йод 5% 20 мл